Prism (2.2.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Text
ug: تېكىست

en: Other
ug: باشقا

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Enabled languages
ug: قاچىلانغان تىللار

en: Languages
ug: تىل

en: About
ug: ھەققىدە
