Prism (2.2.3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Text
vi: Văn bản

en: Other
vi: Khác

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Rows
vi: Số dòng

en: Enabled languages
vi: Các ngôn ngữ đang bật

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu

en: This field stores long text in the database.
vi: Trường này lưu trữ văn bản dài trong cơ sở dữ liệu.
