Prism (2.1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Other
ka: სხვა

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Enabled languages
ka: აქტიური ენები

en: Languages
ka: ენები
