Prism (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Language
be: Мова

en: Text
be: Тэкст

en: Other
be: Іншыя

en: Rows
be: Радкі

en: Languages
be: Мовы

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: This field stores long text in the database.
be: Гэта поле захоўвае доўгі тэкст у базе дадзеных.

en: Text value
be: Тэкставае значэнне

en: Number of rows: @rows
be: Нумар радоў: @rows
