Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Processing
be: Апрацоўка

en: Parser
be: Парсер

en: Factor
be: Фактар

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Dark
be: Цёмная
