Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: SQL
dz: ཨེསི་ཀིའུ་ཨེལ་

en: Factor
dz: ཆ་རྐྱེན།
