Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Go
eu: Joan

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Factor
eu: Faktorea

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia
