Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Go
fi: Mene

en: Scheme
fi: Skeema

en: False
fi: Epätosi

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Parser
fi: Parseri

en: Factor
fi: Tekijä

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: Dark
fi: Tumma
