Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Go
id: Cari

en: Scheme
id: Skema

en: False
id: Salah

en: Default
id: Bawaan

en: Icon
id: Ikon

en: Processing
id: Memproses

en: Reason
id: Alasan

en: Parser
id: Pemisah

en: Factor
id: Faktor

en: Default theme
id: Tema bawaan
