Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Go
jv: Nuju

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Processing
jv: Lagi proses

en: Reason
jv: Alesan

en: Parser
jv: Pemisah

en: Factor
jv: Faktor

en: Default theme
jv: Téma gawan
