Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Scheme
kn: ಸ್ಕೀಮ್

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Diff
kn: ಡಿಫ್

en: Perl
kn: ಪರ್ಲ್

en: Processing
kn: ಸಂಸ್ಕರಣೆಗೊಳ್ಳುತ್ತಿದೆ

en: Reason
kn: ಕಾರಣ

en: Ruby
kn: ಮಾಣಿಕ್ಯ(Ruby)

en: Python
kn: ಪೈಥಾನ್

en: Java
kn: ಜಾವಾ
