Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Go
lv: Aiziet

en: Scheme
lv: Shēma

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Parser
lv: Parsētājs

en: Factor
lv: Faktors

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Markdown
lv: Iezīmēšana
