Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Go
ro: Mergi

en: False
ro: Fals

en: Default
ro: Implicit

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Processing
ro: În procesare

en: Default theme
ro: Tema implicită
