Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Go
sv: Gå till

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: False
sv: Falskt

en: Default
sv: Förvald

en: Icon
sv: Ikon

en: Diff
sv: Skillnad

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Reason
sv: Orsak

en: Parser
sv: Tolkare

en: Factor
sv: Faktor

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Dark
sv: Mörkt
