Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Go
ta: செல்

en: False
ta: தவறு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: SQL
ta: எஸ்க்யூஎல்

en: Processing
ta: வேலை நடைபெற்றுக்கொண்டிருக்கிறது

en: Parser
ta: பாகுபடுத்தி

en: Factor
ta: காரணி

en: Default theme
ta: இயல்பான தீம்
