Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: False
ar: خطأ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Icon
ar: أيقونة

en: SQL
ar: إس.كيو.إل

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Parser
ar: المحلل

en: Factor
ar: المعامل

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية
