Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Parser
bo: དབྱེ་ཞིབ་ལག་ཆ

en: Factor
bo: རྒྱུ་རྐྱེན

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི
