Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Go
ca: Vés-hi

en: Scheme
ca: Esquema

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: Diff
ca: Diferència

en: Processing
ca: Processant

en: Parser
ca: Analitzador

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Dark
ca: Fosc
