Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Go
fr: Allez

en: Scheme
fr: Schéma

en: False
fr: Faux

en: Default
fr: Par défaut

en: Icon
fr: Icône

en: D
fr: R

en: Processing
fr: En cours de traitement

en: Reason
fr: Raison

en: Parser
fr: Analyseur syntaxique

en: Factor
fr: Facteur

en: Default theme
fr: Thème par défaut

en: Dark
fr: Sombre
