Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Go
hr: Idi

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: Parser
hr: Rasčlanitelj

en: Factor
hr: Čimbenik

en: Default theme
hr: Zadani predložak
