Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Go
hu: Mehet

en: Scheme
hu: Séma

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Liquid
hu: Folyadék

en: Icon
hu: Ikon

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Reason
hu: Ok

en: Twilight
hu: Alkonyat

en: Parser
hu: Értelmező

en: Factor
hu: Szempont

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Dark
hu: Sötét

en: Select Language
hu: Nyelv kiválasztása

en: - Select a type -
hu: - Típus kiválasztása -

en: Less
hu: Kevesebb
