Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Go
ja: 実行

en: Scheme
ja: スキーマ

en: False
ja: FALSE

en: Default
ja: デフォルト

en: Icon
ja: アイコン

en: Diff
ja: 差分

en: Processing
ja: 処理中

en: Parser
ja: パーサー

en: Factor
ja: 要素

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ

en: R
ja: ランド
