Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: Parser
km: ឧបករណ៍​ញែក

en: Factor
km: កត្តា

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម
