Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: SQL
ku: س.کو.ل.

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: Factor
ku: هۆکار

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت
