Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Go
lt: Pirmyn

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Reason
lt: Priežastis

en: Parser
lt: Apdorotojas

en: Factor
lt: Faktorius

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Dark
lt: Tamsiai
