Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Go
ml: പോകൂ

en: Scheme
ml: സ്കീം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Processing
ml: പ്രക്രിയ നടന്നുകൊണ്ടിരിക്കുന്നു
