Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Go
pt: Ir

en: Scheme
pt: Esquema

en: False
pt: Falso

en: Default
pt: Por defeito

en: Liquid
pt: Líquido

en: Icon
pt: Ícone

en: Processing
pt: A processar

en: Reason
pt: Razão

en: Parser
pt: Analisador

en: Default theme
pt: O tema predefinido
