Prism Js syntax highlighter (1.1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Default
eo: Defaŭlto

en: PHP
eo: PHA

en: SQL
eo: SML

en: Processing
eo: Traktante

en: Factor
eo: Faktoro
