Prism Js syntax highlighter (1.1.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Go
et: Mine

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Liquid
et: Vedelik

en: Icon
et: Ikoon

en: Processing
et: Töötlemine

en: Reason
et: Põhjus

en: Factor
et: Tegur

en: Default theme
et: Vaikimisi teema
