Prism Js syntax highlighter (1.1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Scheme
gl: Esquema

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Processing
gl: Procesando

en: Parser
gl: Intérprete

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Dark
gl: Escuro
