Prism Js syntax highlighter (1.1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Go
pl: Idź

en: Scheme
pl: Schemat

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Reason
pl: Powód

en: Factor
pl: Czynnik

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Dark
pl: Ciemny
