Prism Js syntax highlighter (1.1.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Go
ru: Пуск

en: Scheme
ru: Схема

en: False
ru: Ложь

en: Default
ru: По умолчанию

en: Icon
ru: Иконка

en: Processing
ru: Обработка

en: Reason
ru: Причина

en: Parser
ru: Обработчик

en: Factor
ru: Фактор

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: Dark
ru: Темный

en: Batch
ru: Процесс импорта
