Prism Js syntax highlighter (1.1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Default
sl: Privzeto

en: Processing
sl: V obdelavi

en: Parser
sl: Razčlenjevalnik kode

en: Factor
sl: Faktor

en: Default theme
sl: Privzeta tema
