Prism Js syntax highlighter (1.1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: False
th: เท็จ

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ

en: Factor
th: ส่วนประกอบ

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น
