Prism Js syntax highlighter (1.1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Go
tr: Devam et

en: False
tr: Yanlış

en: Default
tr: Varsayılan

en: Icon
tr: Simge

en: Processing
tr: İşliyor

en: Reason
tr: Sebep

en: Parser
tr: Ayrıştırıcı (parser)

en: Factor
tr: Etken

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema
