Prism Js syntax highlighter (1.1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Scheme
ur: اسکیم

en: False
ur: غلط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: Processing
ur: زیرِ عمل
