Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: Processing
az: Emal edilir

en: Factor
az: Amil

en: Default theme
az: Defolt mövzu
