Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Default
bg: По подразбиране

en: Processing
bg: Обработва

en: Reason
bg: Причина

en: Factor
bg: Фактор

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране
