Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Go
cs: Přejít

en: Scheme
cs: Schéma

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Reason
cs: Důvod

en: Factor
cs: Faktor

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu
