Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Go
he: קדימה

en: Scheme
he: סכמה

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: Textile
he: טקסטיל

en: Diff
he: שינוי

en: Processing
he: בתהליך

en: Reason
he: סיבה

en: Parser
he: מפענח

en: Factor
he: תכונה

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Markdown
he: הוזלה

en: Ruby
he: רוּבי

en: Python
he: פייתון

en: Java
he: ג'אווה
