Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: False
is: Rangt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Icon
is: Táknmynd

en: Processing
is: Í vinnslu

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema
