Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: False
mr: चूक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम
