Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Go
nl: Filter

en: Scheme
nl: Schema

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: Processing
nl: Verwerken

en: Reason
nl: Reden

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Ruby
nl: Robijnrood

en: Dark
nl: Donker

en: Regex
nl: Reguliere expressie

en: Choose a language
nl: Kies een taal
