Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Go
pt: Ir

en: False
pt: Falso

en: Default
pt: Padrão

en: Liquid
pt: Fluido

en: Icon
pt: Ícone

en: Diff
pt: Alterações

en: Processing
pt: Processando

en: Reason
pt: Motivo

en: Factor
pt: Fator

en: Default theme
pt: Tema padrão

en: Dark
pt: Escuro
