Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: Factor
sq: Faktori

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar
