Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Scheme
te: పథకం

en: False
te: అసత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Processing
te: ప్రాసెస్ చేస్తున్నాం

en: Reason
te: కారణం
