Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Go
uk: Перехід

en: Scheme
uk: Схема

en: False
uk: Хибність

en: Default
uk: Базово

en: Icon
uk: Іконка

en: Diff
uk: Різниця

en: Processing
uk: Обробка

en: Reason
uk: Підстава

en: Twilight
uk: Притлумлені

en: Parser
uk: Аналізатор

en: Factor
uk: Фактор

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Python
uk: Пітон

en: Log file
uk: Файл журналу

en: Source Code
uk: Джерельний код

en: Flow
uk: Потік

en: Makefile
uk: файл проекту make

en: Dark
uk: Темний

en: J
uk: Н

en: Haskell
uk: Хаскель

en: Choose a language
uk: Оберіть мову
