Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Go
vi: Đi

en: Scheme
vi: CSDL

en: False
vi: Sai

en: Default
vi: Mặc định

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Diff
vi: Khác biệt

en: Processing
vi: Đang xử lý

en: Reason
vi: Lí do

en: Parser
vi: Bộ phân tích cú pháp

en: Factor
vi: Hệ số

en: Default theme
vi: Giao diện mặc định

en: Dark
vi: Sẫm màu
