Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: False
cy: Anwir

en: Default
cy: Diofyn

en: Processing
cy: Prosesu

en: Factor
cy: Ffactor
