Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Go
da: Skift

en: Scheme
da: Skema

en: False
da: Falsk

en: Default
da: Standard

en: Liquid
da: Flydende

en: Icon
da: Ikon

en: Processing
da: Behandler

en: Reason
da: Begrundelse

en: Factor
da: Faktor

en: Default theme
da: Standardtema

en: Dark
da: Mørkt
